wagony towarowe

Ostatnio przeglądane

Nowy ROCO 67177, Zestaw: trzy wagony samowyładowcze Fals-z, ÖBB, ep.IV, skala H0. Zobacz większe

ROCO 67177, Zestaw: trzy wagony samowyładowcze Fals-z, ÖBB, ep.IV, skala H0.

roco 67177

Produkt fabrycznie nowy.

Zestaw: trzy wagony 

samowyładowcze Fals-z, 

ÖBB, ep.IV, skala H0. 

 

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 33 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 33 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 9,90 zł.


Opis

Producent:ROCO (Austria)
Skala:H0 (1:87)
Koleje:ÖBB
Epoka:IV
Długość:504 mm
Sprzęgi:KKK, gniazdo znormalizowane, sprzęgi standardowe
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.