wagony towarowe

Ostatnio przeglądane

Nowy ROCO 67288, Wagon silosowy Uacs, “Leuna-Mirathen”, DR, ep.IV, skala H0. Zobacz większe

ROCO 67288, Wagon silosowy Uacs, “Leuna-Mirathen”, DR, ep.IV, skala H0.

roco 67288

Produkt fabrycznie nowy.

Wagon silosowy Uacs, 

“Leuna-Mirathen”, 

DR, ep.IV, skala H0. 

Więcej szczegółów

1 sztuka

Dostępne.

Dostępne ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 23 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 23 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 6,90 zł.


237,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:ROCO (Austria)
Skala:H0 (1:87)
Koleje:DR (DDR)
Epoka:IV
Długość:219 mm
Sprzęgi:KKK, gniazdo znormalizowane, sprzęgi standardowe
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Więcej informacji

Dust silo wagon, type Uacs, “Leuna-Mirathen” of the railway company of the German Democratic Republic (Deutsche Reichsbahn).

■ Elaborately designed wagon floor
■ Separately applied handles
■ Etched roof walkways
Details
Downloads
General data
Coupling
NEM shaft 362 with close coupling mechanism
AC Wheel set Article number
40196
Measurements
Length over buffer
219 mm