N wagony...

Fleischmann 826211. Wagon towarowy kryty Gbs 1500, DR, ep.IV, skala N 1:160

fleischmann 826211

Produkt fabrycznie nowy.

Wagon towarowy kryty Gbs 1500, 

DR, ep.IV, skala N 1:160 

Drzwi rozsuwane 

manufacturer_mini_6_1.jpg?time=157174657

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 13 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji). Twój koszyk wyniesie 13 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji) które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,90 zł.


Opis

Producent:FLEISCHMANN (Niemcy)
Skala:N (1:160)
Koleje:DR
Epoka:IV
Długość:88 mm
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Więcej informacji

Covered goods wagons, type Gbs [1500], of the Deutsche Reichsbahn.

■ Brown ventilation covers
■ With moveable sliding doors
■ Variant without reinforced side doors