N wagony...

Najczęściej kupowane

Fleischmann 830257. Zestaw. Dwa wagony Eans z ładunkiem "węgiel", DB, ep.VI, skala N 1:160

fleischmann 826211

Produkt fabrycznie nowy.

Zestaw. Dwa wagony Eans

z ładunkiem "węgla", DB AG, ep.VI. 

Skala N 1:160

manufacturer_mini_6_1.jpg?time=157174657

Więcej szczegółów

1 sztuka

Dostępne.

Dostępne od ręki ostatnie sztuki!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 29 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji). Twój koszyk wyniesie 29 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji) które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 8,70 zł.


299,70 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:FLEISCHMANN (Niemcy)
Skala:N (1:160)
Koleje:DB AG
Epoka:VI
Długość:196 mm
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Więcej informacji

Wagenset mit zwei vierachsigen offenen Güterwagen, Gattung Eans, der Deutschen Bahn.

■ Beladen mit Kohle
■ Fein detaillierte Modelle mit separat angesetzten Griffstangen und Auftritten
■ Aufwendig nachgebildeter Wagenunterboden
■ Drehgestelle Bauart Y25 geschweißt
■ Ideal zur Bildung von Ganzzügen