woda i śnieg

Najczęściej kupowane

NOCH 60872, "Water Effects", Woda - imitacja (płynny żel).

noch 60872

Produkt fabrycznie nowy.

Gęsty preparat żelowy (130 g) imitujący po stężeniu wodę (staw, jezioro, rzeka...). 

Wersja gęsta - umożliwia szczególnie tworzenie imitacji wartkich strumieni, fal, wodospadów, efektu spienionej wody... 

Także do wykonywania rzek, jezior, strumieni, rowów, kałuż i niewielkich rozlewisk. Czas tężenia do 48 godzin. Preparat bezpieczny. Niebezpieczny w przypadku spożycia. 

manufacturer_mini_7_1.jpg?time=159955299

2 sztuk

Dostępne.

Dostępne od ręki ostatnie sztuki!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji). Twój koszyk wyniesie 4 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji) które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,20 zł.


47,20 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:NOCH (Niemcy)
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: