Kategorie

Reklama

WS tt4561, Urządzenie do automatycznego czyszczenia kół, H0

Urządzenie elektryczne (do pracy wykorzystuje zasilanie z każdego standardowego zasilacza kolejkowego, nie zawartego w zestawie) służące do automatycznego czyszczenia kół modeli (analogowych i cyfrowych). W komplecie dodatkowo dwa zapasowe elementy czyszczące. W razie zużycia kolejne elementy czyszczące można dokupić.

NOCH / Woodland Scenic

Wersja dla modeli w skali H0.

Program lojalnościowy Kupując teraz ten produkt otrzymasz 11 punktów lojalnościowych. Wartość Twojego koszyka wyniesie 11 punktów które mogą zostać zamienione na bon rabatowy o wartości 3,30 zł.


19 inne produkty z tej samej kategorii:

  • Skala: H0 (1:87)
  • Koszt dostawy: zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
  • Okres gwarancji: gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
  • Bezpieczeństwo użytkowania: Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.
  • Producent: Woodland Scenics (USA)