konserwacja

Ostatnio przeglądane

WS tt4561, Urządzenie do automatycznego czyszczenia kół, H0

noch 95980 woodland 4561

Nowy produkt

Urządzenie elektryczne (do pracy wykorzystuje zasilanie z każdego standardowego zasilacza kolejkowego, nie zawartego w zestawie) służące do automatycznego czyszczenia kół modeli (analogowych i cyfrowych). W komplecie dodatkowo dwa zapasowe elementy czyszczące. W razie zużycia kolejne elementy czyszczące można dokupić.

NOCH / Woodland Scenic

Wersja dla modeli w skali H0.

Ten produkt nie jest aktualnie dostępny.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 11 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 11 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,30 zł.


111,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:Woodland Scenics (USA)
Skala:H0 (1:87)
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: