art. elektryczne

Promocje

Ostatnio przeglądane

Faller 180727, Serwomechanizm duży. Zobacz większe

Faller 180727, Serwomechanizm duży.

faller 180727

Produkt fabrycznie nowy.

Serwomechanizm duży. 

40,7 x 20,5 x 39,5 mm. 

Więcej szczegółów

1 sztuka

Dostępne.

Dostępne ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 7 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 7 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,10 zł.


77,10 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:Faller (Niemcy)
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Więcej informacji

Starker Analog-Servo mit Kunststoffgetriebe:
- Stecker-Typ: JR
- Stellwinkel: 90°
- Reaktionsgeschwindigkeit: 0,12-0,15 Sek. für 60°
- Spannung: 4,8-6 V
- Drehmoment: 3,5-4,4 kg.cm
- Gewicht: 43 g
- Maße: 40,7 x 20,5 x 39,5 mm
- Kabellänge: 300 mm
- Anschluss erfolgt an Servosteuerung Art. 180725

Produkty powiązane