• Oczekiwanie na dostawę
VALLEJO 200 70524. Thinner Medium, rozcieńczalnik. 17 ml
search
  • VALLEJO 200 70524. Thinner Medium, rozcieńczalnik. 17 ml
  • VMC. farby akrylowe Vallejo Model Color, paleta kolorów 1-170

VALLEJO 200 70524. Thinner Medium, rozcieńczalnik. 17 ml

9,88 zł
Brutto

200 70524. Thinner Medium, rozcieńczalnik. 

Rozcieńcza kolor bez utraty przyczepności, wytrzymałości i konsystencji. Wzmacnia intensywność koloru. Zwiększa płynność i przejrzystość kolorów, ułatwia mieszanie barw, wydłuża czas schnięcia. (Opis producenta) 

Opakowanie: plastikowa buteleczka z zakraplaczem. 

Pojemność: 17 ml. 

manufacturer_mini_33_1.jpg?time=16018967   

Fotografia katalogowa orientacyjna, wygląd opakowania może różnić się od przedstawionego - w zależności od serii produkcyjnej. 

Ilość
Oczekiwanie na dostawę

VALLEJO 200 70524

Opis

Producent:
Vallejo
Koszt dostawy:
Zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność:
Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyjątkiem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty
Bezpieczeństwo użytkowania:
Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.
Okres gwarancji:
Gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Gwarancja jakości:
Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez oficjalnych dystrybutorów.