VALLEJO 198 70598. Crackle Medium. Płyn do waloryzacji, 17 ml
search
  • VALLEJO 198 70598. Crackle Medium. Płyn do waloryzacji, 17 ml

VALLEJO 198 70598. Crackle Medium. Płyn do waloryzacji, 17 ml

9,50 zł
Brutto

198 70598. Crackle Medium. Płyn do waloryzacji. 

Crackle Medium to specjalny płyn na bazie wody, do stosowania między dwiema warstwami farby w celu uzyskania efektu starej zwietrzałej powierzchni lub jako ostatnia warstwa w celu utworzenia przezroczystej, spękanej powierzchni. Do postarzania, waloryzacji modeli. 

Opakowanie: plastikowa buteleczka z zakraplaczem. 

Pojemność: 17 ml. 

manufacturer_mini_33_1.jpg?time=16018967   

Fotografia katalogowa orientacyjna, wygląd opakowania może różnić się od przedstawionego - w zależności od serii produkcyjnej. 

Ilość
Dostępne.

VALLEJO 198 70598
2 szt. produktu

Opis

Producent:
Vallejo
Koszt dostawy:
Zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność:
Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyjątkiem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty
Bezpieczeństwo użytkowania:
Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.
Okres gwarancji:
Gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Gwarancja jakości:
Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez oficjalnych dystrybutorów.