HERPA CITY 1:64

Promocje

Ostatnio przeglądane

Herpa 800006, Herpa-City: Komisariat + BMW Polizei, 1:64 Zobacz większe

Herpa 800006, Herpa-City: Komisariat + BMW Polizei, 1:64

herpa 800006

Produkt fabrycznie nowy.

HERPA-CITY 1:64

Komisariat + BMW Polizei

Więcej szczegółów

1 sztuka

Dostępne.

Dostępne ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,90 zł.


31,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:HERPA (Niemcy)
Skala:1:64
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Więcej informacji

Model samochodu w skali 1:64 (metal), model kamienicy (relief), fragment ulicy, fragment chodnika. Poszczególne komplety można łatwo ze sobą łączyć tworząc ulice i kwartały kamienic. Modele kamienic można rozkładać, składać w różnych konfiguracjach (bez kleju!). Produkt dopuszczony do zabawy dla dzieci w wieku od 5 lat wzwyż. Komplety oferowane są w formie złożonej, w estetycznym opakowaniu.