miasto, wieś...

Faller 231708. Dom alpejski z podcieniem, z witryną sklepową "Anton Lerchner", skala N.

faller 231708

Produkt fabrycznie nowy.

Dom alpejski z podcieniem, z witryną sklepową "Anton Lerchner", 

78 x 72 x 59 mm, 

skala N.

manufacturer_mini_8_1.jpg?time=160136558

Więcej szczegółów

1 sztuka

Dostępne.

Dostępne ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 7 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji). Twój koszyk wyniesie 7 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji) które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,10 zł.


72,70 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:Faller (Niemcy)
Skala:N (1:160)
Zestaw modelarski do sklejania:Komplet części w odpowiednich kolorach. Klej do nabycia oddzielnie.
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Więcej informacji

Faller 231708 

42 szt. plastikowych części w pięciu kolorach, maski, dekory, folia okienna.

Zobacz instrukcję montażu (.pdf) 

Landschaftstypisches Gebäude aus dem alpenländischen Bereich. Mit aufwändiger, mehrseitiger Wandbedruckung, ange­bautem Erker und umfangreicher Schau­fensterausstattung. 

Typowy budynek z regionu alpejskiego. Z misternym, wielostronnym nadrukiem ściennym, dołączonym wykuszem i rozbudowanym wyposażeniem witryn sklepowych.