Airfix J6035. Ford Mustang GT 1968, QUICKBUILD, skala ok. 1:24.
search
  • Airfix J6035. Ford Mustang GT 1968, QUICKBUILD, skala ok. 1:24.
  • Airfix J6035. Ford Mustang GT 1968, QUICKBUILD, skala ok. 1:24.

Airfix J6035. Ford Mustang GT 1968, QUICKBUILD, skala ok. 1:24

63,90 zł
Brutto

Ford Mustang GT 1968, 

QUICKBUILD, skala ok. 1:24 

manufacturer_mini_17_1.jpg?time=16021461 

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Ford Mustang GT 1968, 

QUICKBUILD, skala ok. 1:24 

manufacturer_mini_17_1.jpg?time=16021461 

Airfix QUICKBUILD to ekscytująca gama modeli cegiełkowych odpowiednich jako wprowadzenie do modelowania w każdym wieku od 6 lat. Wstępnie pokolorowane elementy po prostu łączą się, tworząc imponujący model, który można następnie ozdobić dołączonymi samoprzylepnymi naklejkami. Aby te fantastyczne modele wyglądały jak prawdziwe, nie są potrzebne żadne farby ani kleje, a po ich ukończeniu nie ma dowodów na to, że widać jakiekolwiek cegiełki. Po zbudowaniu są wystarczająco wytrzymałe, aby można je było wykorzystać jako zabawki, lub wystarczająco inteligentne, aby można je było wykorzystać jako modele wystawowe. Każdy z nich pochwali się wspaniałymi umiejętnościami modelowania!

W zestawie z każdym modelem znajduje się pełny zestaw łatwych do wykonania instrukcji kolorystycznych, swobodnie toczące się koła do samochodów i czołgów oraz stojaki ekspozycyjne dla wszystkich samolotów.

Ford Mustang GT 1968
Mustang z rocznika 1967 był pierwszym znaczącym przeprojektowaniem oryginalnego modelu. Projektanci Forda rozpoczęli prace nad większą wersją, mimo że oryginał odnosił sukcesy w sprzedaży. W 1968 roku pojawiła się wersja Fastback, która osiągnęła wielkość dzięki sile Hollywood i słynnemu filmowi, dzięki czemu Mustang stał się niezbędnym samochodem tej epoki i nadal ukochanym samochodem w następnym stuleciu.

Znaki towarowe i strój firmowy Ford Motors Company używane na podstawie licencji Hornby Hobby. Wyprodukowane przez Hornby Hobby Ltd.

airfix J6035
1 szt. produktu

Opis

Producent:
Airfix
Skala:
około 1:24
Koszt dostawy:
Zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność:
Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyjątkiem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty
Bezpieczeństwo użytkowania:
Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.
Okres gwarancji:
Gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Gwarancja jakości:
Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez oficjalnych dystrybutorów.