PKP ... (H0, TT, N)

Najczęściej kupowane

PIKO 54445, Wagon cysterna Uah (RRh) PEC, PKP, ep.IV, skala H0. Zobacz większe

PIKO 54445, Wagon cysterna Uah (RRh) PEC, PKP, ep.IV, skala H0.

piko 54445

Produkt fabrycznie nowy.

Wagon cysterna Uah (RRh) 

PEC, PKP,  ep.IV, skala H0. 

manufacturer_mini_5_1.jpg?time=154721176   manufacturer_mini_55_1.jpg?time=15472117  

NOWOŚĆ XI 2021 

W sprzedaży od dnia: 22 X 2021

Więcej szczegółów

6 sztuk

Dostępne.

Dostępne od ręki ostatnie sztuki!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 14 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji). Twój koszyk wyniesie 14 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji) które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 4,20 zł.


142,20 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:PIKO (Niemcy)
Skala:H0 (1:87)
Koleje:PKP / PEC
Epoka:IV
Długość:142 mm
Minimalny promień skrętu:358 mm
Sprzęgi:KKK, gniazdo znormalizowane, sprzęgi standardowe
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Więcej informacji

UWAGA! TEN produkt dostępny jest do zamówienia jako zapowiedź. Zamówienie tego produktu traktowane jest jako zgłoszenie zainteresowania jego zakupem. Nie gwarantujemy jego finalnej dostępności w podanym wyżej terminie oraz cenie. Ta oferta może być aktualizowana - zgodnie z bieżącymi informacjami udostępnianymi przez producenta.

UWAGA! Cena orientacyjna. Podana cena ma charakter orientacyjny i może ulec zmianie (zarówno w górę jak i w dół) z przyczyn od nas niezależnych.

Orientacyjny termin ukazania się modelu: czerwiec 2021. 

Zamieszczona fotografia: wizualizacja przedprodukcyjna.

Opis produktu: zgodny z materiałami udostępnionymi przez producenta na I 2021.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: