SKALA "G" (1:22,5)

Najczęściej kupowane

Nowy PIKO 37927 G, Wagon pasażerski kl.3, DRG, ep.II, skala G (1:22,5). Zobacz większe

PIKO 37927 G, Wagon pasażerski kl.3, DRG, ep.II, skala G (1:22,5).

piko 37927

Produkt fabrycznie nowy.

Wagon pasażerski kl.3. 

Erfurt. 

DRG, ep.II, skala G (1:22,5). 

manufacturer_mini_5_1.jpg?time=154478052    

1 sztuka

Dostępne.

Dostępne od ręki ostatnie sztuki!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 53 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji). Twój koszyk wyniesie 53 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji) które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 15,90 zł.


535,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:PIKO (Niemcy)
Skala:G (1:22,5)
Koleje:DRG
Epoka:II
Długość:350 mm
Minimalny promień skrętu:600 mm
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Produkty powiązane