SKALA "G" (1:22,5)

Najczęściej kupowane

Obniżka! PIKO 38749, Wagon D&RGW (Denver & Rio Grande Western) gondola z ładunkiem rus, skala G (1:22,5). Zobacz większe

PIKO 38749, Wagon D&RGW (Denver & Rio Grande Western) gondola z ładunkiem rus, skala G (1:22,5).

piko 38749

Produkt fabrycznie nowy.

Wagon D&RGW 

(Denver & Rio Grande Western) 

gondola z ładunkiem rus, skala G (1:22,5). 

manufacturer_mini_5_1.jpg?time=155809553   

1 sztuka

Dostępne.

Dostępne od ręki ostatnie sztuki!

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


449,00 zł brutto

-50,00 zł

499,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:PIKO (Niemcy)
Skala:G (1:22,5)
Koleje:D&RGW (Denver & Rio Grande Western)
Epoka:368 mm
Długość:600 mm
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: