NOCH 60890. Masa szpachlowa "Piaskowiec". 400 g
search
  • NOCH 60890. Masa szpachlowa "Piaskowiec". 400 g
  • NOCH 60890. Masa szpachlowa "Piaskowiec". 400 g

NOCH 60890. Masa szpachlowa "Piaskowiec". 400 g

32,90 zł
Brutto

Specjalna masa szpachlowa do kształtowania terenu na makiecie: skały, zbocza, drogi... Po wyschnięciu tworzy powierzchnie porowate. Materiał w proszku, bardzo wydajny, realistyczny kolor, nie wymaga malowania. Opak. 400g. 

manufacturer_mini_7_1.jpg?time=160033398

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

noch 60890
1 szt. produktu

Opis

Producent:
NOCH (Niemcy)
Koszt dostawy:
Zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność:
Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyjątkiem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty
Bezpieczeństwo użytkowania:
Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.
Okres gwarancji:
Gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Gwarancja jakości:
Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez oficjalnych dystrybutorów.