ratunkowe, strażackie, służbowe, policyjne, komunalne...

Ostatnio przeglądane

Obniżka! Rietze 31619, Volkswagen T5 GP LR HD "Post", skala H0 Zobacz większe

Rietze 31619, Volkswagen T5 GP LR HD "Post", skala H0

rietze 31619

Produkt fabrycznie nowy.

Volkswagen T5

GP LR HD "Post",

skala H0  

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 4 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,20 zł.


Opis

Producent:Rietze (Niemcy)
Skala:H0 (1:87)
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  • Faller 131378, Kryta kładka piesza, skala H0

    Kryta kładka piesza, 221 x 234 x 122 mm  skala...

  • Faller 232391, Balon "Meckatzer", skala N (1:160)

    Balon "Meckatzer", ø 97 x 135 mm,  skala N...

  • Rietze 51863, VW T5 Port Lotniczy Poznań-Ławica, H0

    VW T5 Lotniskowa Służba Ratowniczo-Gaśnicza...