stacje, dworce...

Promocje

Najczęściej kupowane

Faller 222096. Lokomotywownia, warsztat naprawczy, skala N 1:160

faller 222096

Produkt fabrycznie nowy.

Lokomotywownia, warsztat naprawczy. 

205 x 138 x 90 mm. 

Faller, skala N (1:160) 

183 części w trzech kolorach. 

Instrukcja 

manufacturer_mini_8_1.jpg?time=160062620 

Więcej szczegółów

1 sztuka

Dostępne.

Dostępne od ręki ostatnie sztuki!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 13 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji). Twój koszyk wyniesie 13 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji) które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,90 zł.


133,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:Faller (Niemcy)
Skala:N (1:160)
Zestaw modelarski do sklejania:Komplet części w odpowiednich kolorach. Klej do nabycia oddzielnie.
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Więcej informacji

Lokomotywownia, warsztat naprawczy. 

205 x 138 x 90 mm. 

Faller, skala N (1:160) 

manufacturer_mini_8_1.jpg?time=160062620 

Warsztat dwustanowiskowy do konserwacji pojazdów szynowych. Hala dwukondygnacyjna z elewacją z czerwonej cegły klinkierowej, jednospadowym dachem z rurami wentylacyjnymi i roletami po obu stronach dla opcji przejścia (budowa modułowa umożliwiająca wydłużenie hali). Wnętrze do 178 mm LüP. Wysokość bramy SUK/dolna krawędź szyny: 36 mm. Odległość od środka toru: 67 mm.