Sterowanie cyfrowe

Ostatnio przeglądane

Fleischmann 686201, Dekoder DCC NEM-652 (8-pin) RailCom®,, 0.8 A, H0e, TT, N. Zobacz większe

Fleischmann 686201, Dekoder DCC NEM-652 (8-pin) RailCom®, 0.8 A, H0e, TT, N.

fleischmann 686201

Produkt fabrycznie nowy.

Dekoder DCC NEM-652 

(8-pin) RailCom®, 

0.8 A, H0e, TT, N. 

manufacturer_mini_6_1.jpg?time=154279769

2 sztuk

Dostępne.

Dostępne ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 15 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 15 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 4,50 zł.


154,50 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:FLEISCHMANN (Niemcy)
Skala:H0e / TT / N
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.