Noch 07471. Natur+, realistyczne dzikie łąki, dwie maty trawiaste 25 x 25 cm każda. H0-TT-N
search
  • Noch 07471. Natur+, realistyczne dzikie łąki, dwie maty trawiaste 25 x 25 cm każda. H0-TT-N
  • Noch 07471. Natur+, realistyczne dzikie łąki, dwie maty trawiaste 25 x 25 cm każda. H0-TT-N

Noch 07471. Natur+, realistyczne dzikie łąki, dwie maty trawiaste 25 x 25 cm każda. H0-TT-N

35,90 zł
Brutto

"Natur+" realistyczne dzikie łąki, 

dwie maty trawiaste 

25 x 25 cm każda. H0-TT-N... 

manufacturer_mini_7_1.jpg?time=159955299 

Dla jeszcze większej rzeczywistości wiejskich scen - Bujna łąka.
Dzięki matom Natur + Mini możesz uczynić krajobraz swojego modelu jeszcze bardziej naturalnym: podczas gdy zwykłe maty z trawy wykorzystują tylko jedną długość i kolor włókien, maty Natur + Mini są flokowane w dwóch różnych długościach i kolorach włókien trawy. Poprzez naładowanie elektrostatyczne włókien w procesie produkcyjnym zapewniamy, że włókna są prostopadłe do podłoża, dzięki czemu zachowują się jak prawdziwa trawa. 

Kolejnym plusem mat Natur + Mini jest bezproblemowa obróbka. Mata jest przycinana nożyczkami do odpowiedniego kształtu i rozmiaru i wklejana w model krajobrazu za pomocą kleju do trawy NOCH. 

Profesjonalna wskazówka: wszelkie przejścia i krawędzie można doskonale ukryć za pomocą kępek dekoracji NOCH.

Ilość
Dostępne.

noch 7471 07471
3 szt. produktu

Opis

Producent:
NOCH (Niemcy)
Dodatkowy opis:
Każde opakowanie zawiera dwie maty Natur+ mini, które są dopasowane kolorystycznie. Połączenie dwóch mat tworzy dodatkowy naturalny efekt w krajobrazie modelowym.
Koszt dostawy:
Zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność:
Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyjątkiem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty
Bezpieczeństwo użytkowania:
Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.
Okres gwarancji:
Gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Gwarancja jakości:
Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez oficjalnych dystrybutorów.