TEREN / ZIELEŃ

Najczęściej kupowane

NOCH 24620. "Las mieszany", zestaw drzew (10-14 cm), 8 sztuk. Skala H0 / TT. Zobacz większe

NOCH 24620. "Las mieszany", zestaw drzew (10-14 cm), 8 sztuk. Skala H0 / TT

noch 24620

Produkt fabrycznie nowy.

"Las mieszany", 

zestaw drzew (10-14 cm), 8 sztuk. 

Skala H0 / TT. 

manufacturer_mini_7_1.jpg?time=159932741

Ten produkt nie jest aktualnie dostępny.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 9 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji). Twój koszyk wyniesie 9 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji) które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,70 zł.


97,70 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:NOCH (Niemcy)
Skala:H0 - TT
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: