towarowe

Promocje

Ostatnio przeglądane

Nowy Obniżka! Fleischmann 845371, Wagon "kieszeniowy" z ładunkiem: naczepa "CORREOS", RENFE, ep.V-VI, skala N (1:160). Zobacz większe

Fleischmann 845371, Wagon "kieszeniowy" z ładunkiem: naczepa "CORREOS", RENFE, ep.V-VI, skala N (1:160).

fleischmann 845371

Produkt fabrycznie nowy.

Wagon "kieszeniowy" z ładunkiem: 

naczepa "CORREOS", 

RENFE, ep.V-VI, 

skala N (1:160).   

manufacturer_mini_6_1.jpg?time=156293225

2 sztuk

Dostępne.

Dostępne ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 14 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 14 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 4,20 zł.


147,00 zł brutto

-20,00 zł

167,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:FLEISCHMANN (Niemcy)
Skala:N (1:160)
Koleje:RENFE
Epoka:V-VI
Długość:102 mm
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.