N wagony...

Najczęściej kupowane

Nowy Fleischmann 826250. Wagon towarowy Hbbillns, AAE, ep.VI, skala N 1:160 Zobacz większe

Fleischmann 826250. Wagon towarowy Hbbillns, AAE, ep.VI, skala N 1:160

fleischmann 826250

Produkt fabrycznie nowy.

Wagon towarowy Hbbillns 

(z "przesuwnymi ścianami") 

AAE, ep.VI. 

Skala N (1:160)  

manufacturer_mini_6_1.jpg?time=159931327 

1 sztuka

Dostępne.

Dostępne od ręki ostatnie sztuki!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 17 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji). Twój koszyk wyniesie 17 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji) które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 5,10 zł.


171,10 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:FLEISCHMANN (Niemcy)
Skala:N (1:160)
Koleje:AAE (Ahaus-Alstätter Eisenbahn AG)
Epoka:VI
Długość:97 mm
Sprzęgi:KKK, gniazdo znormalizowane, sprzęgi standardowe
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.