zarośla, kępy, rośliny...

Ostatnio przeglądane

Nowy Faller 181617, Włóknina - zarośla, listowie (podłoża, nasypy, zbocza, krzewy...) Jasna zieleń. Odcienie brązu. Zobacz większe

Faller 181617, Włóknina - zarośla, listowie (podłoża, nasypy, zbocza, krzewy...) Jasna zieleń. Odcienie brązu.

faller 181617

Produkt fabrycznie nowy.

Włóknina - zarośla, listowie (podłoża, nasypy, zbocza, krzewy...). 

Odcienie brązu.  

Powierzchnia siateczki: ~ 30 x 20 cm. 

manufacturer_mini_8_1.jpg?time=155126267

Ten produkt nie jest aktualnie dostępny.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,90 zł.


31,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:Faller (Niemcy)
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.