VALLEJO 196 70597. Drying Retarder, Opóźniacz do farb akrylowych, 17 ml
search
  • VALLEJO 196 70597. Drying Retarder, Opóźniacz do farb akrylowych, 17 ml

VALLEJO 196 70597. Drying Retarder, opóźniacz do farb akrylowych, 17 ml

9,50 zł
Brutto

196 70597. Drying Retarder, Opóźniacz do farb akrylowych. 

Zmieszany z farbami akrylowymi maksymalnie w ilości 10% opóźniacz zwiększa czas otwarcia (schnięcia). Przydatny do mieszania i cieniowania lub technik „mokro na mokro” i ograniczania tworzenia się kożucha na palecie. (Opis producenta)

Opakowanie: plastikowa buteleczka z zakraplaczem. 

Pojemność: 17 ml. 

manufacturer_mini_33_1.jpg?time=16018967   

Fotografia katalogowa orientacyjna, wygląd opakowania może różnić się od przedstawionego - w zależności od serii produkcyjnej. 

Ilość
Dostępne.

VALLEJO 196 70597
6 szt. produktu

Opis

Producent:
Vallejo
Koszt dostawy:
Zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność:
Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyjątkiem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty
Bezpieczeństwo użytkowania:
Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.
Okres gwarancji:
Gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Gwarancja jakości:
Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez oficjalnych dystrybutorów.

Zobacz także